1. İşte ''Sana Bir Sır Vereceğim'' Dizisinin Oyuncu Kadrosu !

  FOX'un yeni fantastik dizisi Sana Bir Sır Vereceğim'in oyuncu kadrosu belli oldu.

  Yapımcılığıını Scor Films'in yaptığı dizinin yönetmeni Cevriye Demir.Dizinin senaryosunu ise Ethem Özışık yazıyor.
  Dizinin başrollerinde son olarak Eve Düşen Yıldırım dizisinde oynayan Murat Han ve Uçurum dizisinde oynayan Esra Ronabar yer alıyor.

  Mehmet(Murat Han)
  [​IMG]
  Ailenin Babası, normal bir baba. İyi niyetli, sevgi dolu, neşeli. Tek kötü özelliği ne mi? Biraz sakar, ne zaman doğru yapmaya çalışsa tersi olur. Oldukça klasik bir adam. Hem anne hem baba olmuştur Gürcan’a. Zamanla Gürcan’ın olağanüstü güçleri olduğunu farkettiğindeyse hayat karmaşık bir hal alır. Ve artık sadece Gürcan’a değil onun gibi olağanüstü güçleri olan bir çok çocuğa babalık yapar.


  Sevgi(Esra Ronabar)

  [​IMG]


  Ailenin Annesi. Çok cesur bir kadın. Sert ve mükemmeliyetçi bir yapısı var. Ama aslında çok güzel ve uysal biri. Kurallara uymayı sevdiği de ayrı bir gerçek. Kızının kaybolmasından sonra tanıştığı Mehmet ile hayatın zorluklarına göğüs germeye çalışırlar. Artık yeni bir aileleri olmuştur. Bu yeni aileye bağlanmaktan korkar, duygularını açmakta zorlanır. Kızını aramak için çıktığı bu yolda bir çok çocuğu olur.

  Tilki(Ekin Koç)

  [​IMG]

  Ailenin en büyük oğlu. 18 yaşında görünmez bir genç. Onu belirleyen özelliği taktığı güneş gözlükleri. Asi ruhlu, umursamaz ama yalnız yaşamaya alıştığı için de kendi sorunlarını çözmeye alışık. “Tilki’nin kimseye ihtiyacı yoktur. “ Dışarıdan görünenin aksine Tilki, oldukça sevecen sevilmeye ihtiyaç duyan biri. Onun içeri kimseyi almamak için ördüğü duvarlar anormal aile ile yavaş yavaş çökmeye başlar. Tatmadığı bu yeni duyguları çok sever. Yakışıklılığı sayesinde komşunun meraklı kızı Çağla’nın radarına girer. Aylin ise bu durumdan hiç hoşlanmaz.

  Aylin(Demet Özdemir)

  [​IMG]
  Ailenin en büyük kızı:Elektrik kız, bu nedenle sürekli eldiven giymek zorunda. Sevdiklerine zarar vermek korkusuyla çıplak elle hiç kimseye dokunamıyor. Yeni ailesinin yanında kendini normal hissettiği için mutlu olur. Aylin oldukça mükemmel sayılabilecek biri arkadaş canlısı, komik, sevecen. Üstelik çok güzel ve çekici. Tilki’yle aralarındaki yakınlaşmalar da kaçınılmaz bu durumda.

  Burak(Burak Can)

  [​IMG]

  Anormal ailenin ortanca çocuğu. 16 yaşında biraz tuhaf bir çocuk. Metamorfik, utangaç ve içine kapanık biri. Kendini bir ucube olarak görür ve bundan son derece rahatsızdır. Dokunduğu insanın şekline bürünmesi onun en büyük problemi. Normal biri gibi yaşayabileceği bir aile onun en büyük hayalidir.


  Bora(Melih Can)

  [​IMG]
  Komşunun oğlu. Afacanlığı, asiliği ve hınzırlığıyla problem çocuk olarak bilinir. Tam bir baş belasıdır. Kötü niyetli planlar yapar, gerçekleştirmeye çalışır. Bu tavırlarıyla annesini bile usandırmıştır.​
  Kaynak: FavoriForumum.net
  Tüm hakkı saklıdır. Kaynak belirtilmeden izinsiz kopyalanması kesinlikle yasaktır.

  ozgur2113

  ozgur2113 Moderatör  :


 2. Billy Kane

  Billy Kane Favori Üye

  Çok iyi isimler var.

 3. Şu sıralar fantastik işler pek tutmuyor. Murat Han'ı bu tür farklı bir işte görmek ilginç olacak. Oyuncular ve canlandıracakları Karakterler iyi gibi, belki izlerim. :)

 4. Reytinger

  Reytinger Favori Üye

  Başarılı oyuncular varmış.:) Belki tutar.:)

 5. KayıpSehir

  KayıpSehir Favori Üye

  Güzel :) ben bu diziyi izleyebilirim :)

 6. mrt-06

  mrt-06 Süper Mod.

  Yeni bir Fox TV dizisi.... :D

 7. ozgur2113

  ozgur2113 Moderatör

  Kadro iyi.İzlemeyi düşünüyorum.Fragman da çıkar.Daha doğrusu FOX'un sitesinde var ama açılmıyor :)

 8. vhp

  vhp Favori Üye

  Ways guzel bişeye benziyor :)

 9. darksaal

  darksaal Co-Admin

  Murat Han var, sevdiğim bir oyuncu ilk bölümlerine bakabilirim. :)

 10. Esra Ronabar çok başarılı bir seçim olmuş :)

 11. Tutabilme ihtimali ufak çapta arttı

 12. Murat Han ve Esra Ronabar çok iyi bir seçim olmuş. :)

 13. Murat Han dışında tanıdığım bir oyuncu yok kadroda ve Murat Han'da beğendiğim oyuncular arasında yer alır her zaman ama bu dizi olmamış maalesef...


Bu konu 'Reyting Sonuçları & TV Haberleri' forumundadır ve ozgur2113 tarafından 21 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Sayfayı Paylaş