1. 18 Aralık 2013 Çarşamba 'Bunu Konuşalım' Konukları

0ac1ad4d9029700e67e9db13d5474d7c.jpg

Gazeteci Candaş Tolga Işık'ın sunuculuğunu üstlendiği ve her hafta farklı farklı konuklar alıyor.

Programa bu hafta üç ünlü isim katılıyor. Bunlar 3 Adam! Çok Güzel Hareketler Bunlar ile çıktılar karşımıza ve daha sonra da 3+1 ve daha sonra da 3 Adam olarak karşımıza çıktılar. Programa Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç konuk oluyor. Eser Yenenler bu aralar Yetenek Sizsiniz Türkiye'de jürilik yapıyor. Oğuzhan Koç ise, 'Ben Hâlâ Rüyada' isimli yeni bir albüm çıkardı.

3 Adam'ın konuk olacağı 'Bunu Konuşalım' programı, bu gece 23.40'ta canlı yayınla Kanal Türk'te!​

Şunlar da ilginizi çekebilir:

2. mrt-06

mrt-06 Süper Mod.

Acun Medya Acun Medya'nın dışına çıkabiliyor mu. :eek: Şoktayım. :F

Konuklar fena değil ama Muhteşem Yüzyıl var izleyemem maalesef ki. :) :)

3. Acun bu programı tv8'e alacak bence. :D

4. Konuyu sonuna kadar okumadın sanırım. Muhteşem Yüzyıl bittikten sonra yayınlanıyor, saat 23.40'ta. :)

5. xemrexxx

xemrexxx Favori Üye

vışşşhh konuklar çok iyi :F

6. Bully

Bully Süper Mod.

Göz atarım belki my bitince. :)

7. mrt-06

mrt-06 Süper Mod.

Biliyorum okudum Muhteşem Yüzyıl 23.30 civarı bitiyor ardından başka bir şey izlemek bana fazla gelir. :) :)

8. Kurduğun cümleden bu çıkıyor. "Muhteşem Yüzyıl'dan sonra ağır gelir" desen en başta daha iyiydi. :)

Bu konu 'Diğer Dizi ve Programlar' forumundadır ve Arslan Bey tarafından 18 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Sayfayı Paylaş