Beren Saat İsyan Etti...

Konusu 'Reyting Sonuçları & TV Haberleri' forumundadır ve ABAY_06 tarafından 26 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. ABAY_06

ABAY_06 Favori Üye

Konular:
    769
    Medya Galerisi:
    11

Beren Saat, son filmiyle alakalı Milliyet'ten Asu Mora'ya açıklamalarda bulundu. Beren Saat filmde hocası rolünde olan Uğur Yücel ile çektiği öpüşme sahnesinin haber olmasıyla ilgili sert açıklamalarda bulundu.​

“O öpme sahnesi perdeden çekilip haber olmuş. Bu devirde hala sinemada öpücük sahnesini konuşuyor olmamızı nasıl buluyorsunuz?” sorusunu cevaplıyan Beren Saat, “Bu abazalığı gına getirici buluyorum. Bazen gerek vardır, bir aşk hikayesidir, ne bileyim televizyonda biz “Aşk-ı Memnu”yu çekerken mesela büyürdü o sahneler çünkü o yasak aşk yaşanacaktı. Ama bu filmde olması çok tuhaf” dedi. a1.bp.blogspot.com__7h0d5_XzzEI_UPrUyNxbQJI_AAAAAAAABE0_s5mTcH7ee8d70e47b5c2e0c00ecc291ce50026.jpg

Kaynak: FavoriForumum.net
    Tüm hakkı saklıdır. Kaynak belirtilmeden izinsiz kopyalanması kesinlikle yasaktır.

Şunlar da ilginizi çekebilir:
    Beren Saat Serveti Reddetti   (12 Kasım 2014)
    Beren Saat-Hazal Kaya ve Tuba Büyüküstün'ün Fan Karşılaştırması   (9 Kasım 2014)
    Beren Saat Sahnenin Değiştirilmesine Dava Açtı!   (29 Ekim 2014)
    Nevra Serezli'den Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ Açıklaması!   (25 Ekim 2014)
    Beren Saat Eşiyle Aynı Projede Yer Almak İstiyor!   (17 Ekim 2014)
    Hazal Kaya-Beren Saat ve Nur Fettahoğlu-Selma Ergeç Karşılaştırması   (14 Ekim 2014)
    Beren Saat-Hazal Kaya ve Tuba Büyüküstün'ün Yeni Rakipleri   (6 Eylül 2014)
    Forumdash bunu beğendi.
  2. RevaN

RevaN Favori Üye

Konular:
    1,867
    Medya Galerisi:
    21
    Konuyu okumadan yorum yazan bir vadici yorumu:

Oha! Pes gerçekten. Yakında yayından kaldırılır.

:kiki:

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bully bunu beğendi.
  3. Bully

Bully Moderatör

Konular:
    867
    Öpüşmek ayıptır, günahtır. Dizi ve filmlerde aşka yer verilmemelidir. Ayıp etmişsin be Beren!
  4. XanTier

XanTier Favori Üye

Konular:
    367
    Medya Galerisi:
    4
    Devrin nesi varmış acaba?
    34rcp44 ve takas bunu beğendi.
  5. Gk4y

Gk4y

Konular:
    20
    Filmi izlemedim ama güzel konuşmuş :ok:
    Hala öpüşme sahnesi görünce ayıplayan insanlar var :T:
  6. sokak sanati

sokak sanati Editör

Konular:
    550
    Medya Galerisi:
    7
    Benim annem öpüşme sahnelerinde kanal değiştiriyor.:F

Güzel cevaplamış Tv'de aşılması gereken konular artık bunlar.:DAnnem'i kınıyorum.:F
    rengarenk ve Gk4y bunu beğendi.
  7. takas

takas Favori Üye

Konular:
    3,247
    moderniz ya aga batı gibi moderniz artık bilmiyomusun!!!
    XanTier bunu beğendi.
  8. yakup09

yakup09 Favori Üye

Konular:
    224
    Sanat üzerine yapılan emekler hala bu tür yadırganıyorsa diyecek bişey kalmamış demektir..
    --- Ekleme, 26 Ekim 2013 ---
    Batı'yi niye bu kadar ötekileştiriyosun ki? Küresel köy diye bi kalıp var hiç duymadın mı? Üniversitede okuyosan "üniversal" gereğince düşünüp, söz sahibi olman lazım. Bu kelimede tüm dünyayı kapsıyor.tüm dünyayı kapsayan bi kelime doğrultusunda eğitim alıyorsan eğer, cin den tut parise kadar her yere yakın olmak gerek.
    rengarenk ve ahmetbayramm bunu beğendi.
  9. xemrexxx

xemrexxx Favori Üye

Konular:
    5,892
    Medya Galerisi:
    127
    devir çok bozuk eskiden müjde ar,ahu tuğba,hülya avşar ne sahneler çekerdi bunun yarısı kadar konuşulmazdı ;:)
    rengarenk bunu beğendi.
  10. takas

takas Favori Üye

Konular:
    3,247
    nihat hatipoğlu ramazan ayında ne demişti dizide öpüşüyolar sevişiyolar veya tövbe haşa Allah ı inkar ediyolar bunun sanatı manatı olmaz bunları yapan tövbe etmeli demişti siz neden bahsediyonuz
    @yakup09 onların modernlik anlayışını biliyoruz ne din var ne iman var ne ata var ne saygı ne sevgi sokaklarda terbiyesizce işler ve bu adamlar bize modernliği öğretecek he biz tam 600 yıl dünyaya hakim olmuş bir millet modernliği onlardan öğrenecez he yok öyle bişey. açık saçık giyinmeyi modernlik sayan bir zihniyet var ben buna karşıyım her zaman da karşı olacam dinimiz kapanmayı emreder ama kapalı bi kadına gerici olarak bakarız bu nasıl bi zihniyet. gençlerde çok görüyorum bunu ah ah ben onlar gibi olmamak için elimden geleni yaparım züppe diye tabir edebileceğimiz gençler çok niye böyle oldu eskiden böylemiydi
    china_shangai, 34rcp44 ve ahmetbayramm bunu beğendi.
  11. xemrexxx

xemrexxx Favori Üye

Konular:
    5,892
    Medya Galerisi:
    127
    açık saçıklık modernlik mi :F vışşşhh :F modernlik insanla Allah arasına girmyecek akılda olmaktır isteyen istediğini yapar :)
    rengarenk ve ahmetbayramm bunu beğendi.
  12. takas

takas Favori Üye

Konular:
    3,247
    öyle bi zihniyet var açık ve net
  13. denizz19

denizz19 Favori Üye

Konular:
    4,473
    Medya Galerisi:
    2
    Çok doğru konuşmuş Beren Saat. Konu saptırılmış yine yorumlara bakacak olursam. Bunların aşılması lazım artık.
  14. SERHAT3456

SERHAT3456 Favori Üye

Konular:
    5
    Mevzu beren saat olunca boyle oluyo
  15. yakup09

yakup09 Favori Üye

Konular:
    224
    Pardon kapalıları kim hor görüyor, görüyosalarda ben onlardan değilim. Benim de annem kapalı ona bakarsan, hor gördüğüm filan yok. Batı özentesi diye bi durum yok. Özenilmek meselesi isteğe bağlı kalmadı artık, tüm gelişmelerden o kadar uzağız ki ülke olarak..O yüzden
    Pardon kapalıları kim hor görüyor, görüyosalarda ben onlardan değilim. Benim de annem kapalı ona bakarsan, hor gördüğüm filan yok. Batı özentesi diye bi durum yok. Özenilmek meselesi isteğe bağlı kalmadı artık, tüm gelişmelerden o kadar uzağız ki ülke olarak..O yüzden tüm bizden ilerki teknolojileride jenerasyon olarak kullanmak zorunda olduğumuz için direkt bire bir aynılarını kullanıyoruz. Batı özentiliğni çok yadırgıyosan eğer, altında ki batının icat ettiği bilgisayırı kullanmazsın ve foruma girmezsin. Her işini telefondan hallettiğin batı icadını bırakırsın. Üstüne giydiğin lc waikiki; batının üretim malınıda giymezsin, dişardan ithal edilen domatesde yemezsen vs vs. Artık durum özentilenmenin çok östesinde, yani durum isteğe bağlı kalmadı zorunluluk haline geldi.
    Evet 600 yıl dünyaya hüküm sürmüş bi osmanlı imparatorluğu vardı ama artık yok, bu demek değil ki o 600 yıl yadırganacak, yok sayılacak. Ama atatürk cuhmuriye kurdu ve şu an o cuhmuriyetin çatısı aldında yaşsntımızı devam ettiriyoruz. Asıl günümüzün durumu unutulmamalı..
  16. takas

takas Favori Üye

Konular:
    3,247
    isteğe bağlı olmayan şeyleri tabi yapacaz bunun konuyla alakası yok evet bilgisayar telefon kullanıyoruz evet waikiki den gömlek giyiyoruz ama onlara özenme durumu yok neyse ne olsa benim söylediklerimi anlamak istemeyeceksin boşver
  17. yakup09

yakup09 Favori Üye

Konular:
    224
    Onlara nasıl özenme yoksa, öbür mecralarda da özenme yok o zaman. Niye zorunlu olsun ki? Git mahmutpaşa ya , ya da yeşildireğe kaç bin tane türk konfeskyoncu bulup, gömlek vs üreten firma bulabilirsin. Tabii istemek önemli:):)
  18. xemrexxx

xemrexxx Favori Üye

Konular:
    5,892
    Medya Galerisi:
    127
    bu abazanlık demiş vışşhh :F kız doğru konuşmuş
  19. otomatikportakal

otomatikportakal

Konular:
    1
    Beren Saat'in dediklerine hak veriyorum ama bu sahne hakkında dikkat çekici bir açıklama yapınca o da bu sahnenin reklamını yapmış oluyor ;) Bence bu tip sahneler üzerine konuşmaktan vazgeçmeli. Yastık olayı ile yeteri kadar gündem olmuştu. Sahneyi çeksin ama üzerine konuşmasın, en doğrusu bu olur. Aksi halde o da bu sahnelerin reklamını yapıyor; bilinçli yaptığı bir şeyse bilemem tabii ;)
    beyazsoy bunu beğendi.
  20. beyazsoy

beyazsoy

Konular:
    584
    acaba bu sahneleri beren kimin için oynuyor )) sen morana kadar öpüş sonra abazan de )) dön bak senin hayranların kimler .kimler sayesinde ekmek yiyorsun.. hem yap et sonra rahatszı oluyorum bunların büyütülmesinden de. ne güzel ik türlü rekalamını yap ( hem öpüşmenin reklamı hemde etik abidesi olarak) biraz samimiyet beren ... bu sahnelerin büyütüleceği ilk okul talebesi bile biliyor sen mi bilmiyorsun yani ))) rahatsı oluyorsa oynamazsın olur biter de bu sahneler biterse acaba sen var olur musun o da şüpheli)))) dizisinin reytingi düşdüğünde dekolteli kıyafetleri hemen giyersen bu haberlerden rahatszı oluyorum pozları çok sahte durur
    --- Ekleme, 26 Ekim 2013 ---
    yereli yaklayamadan kimse üneversal olmaz. üneversale katkın olması orda yok olmamak için yerelini iyi bileceksin ne demiş yunus emre boşuna dememiş İlim ilim bilmektir İlim kendin bilmektir Sen kendini bilmezsin Ya nice okumaktır
    Last edited: 26 Ekim 2013
    takas ve otomatikportakal bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş