1. "Bugün Ne Giysem? - Ayın Galası"nda Büyük Şok!

  [​IMG]


  BUGÜN NE GİYSEM?
  GALA


  20 MAYIS PAZARTESİ 20.00 | canlı
  Show TV'de!


  Show TV'de ekrana gelen "Türkiye'nin En İyi Moda Programı" 'Bugün Ne Giysem?' yarışmasının hazırlıkları süren "Ayın Galası" bölümü iptal edildi!

  Sinan Akçıl, Emel Acar ve podyumun en ünlü mankenlerini ağırlayacak olan "Bugün Ne Giysem? - Ayın Galası" programı Show TV'nin ekonomik sıkıntılarından dolayı iptal edildi!

  [​IMG]


  "BUGÜN NE GİYSEM? - AYIN GALASI" 20 MAYIS PAZARTESİ 20.00'DA SHOW TV'DE!

  Show TV İç Yapımlar ekibi tarafından hazırlanan ve Caner Erdem koordinatörlüğünde gerçekleşen 25.000 TL ödüllü ayın galası için düzenlenen hazırlıklar durduruldu ve görkemli gece iptal edildi! "Bugün Ne Giysem? - Ayın Galası" canlı yayınla 20 Mayıs Pazartesi 20.00'da Show TV'de!

  Juri koltuğuna Çağla Şikel Altuğ, Hakan Akkya, İvana Sert ve Özge Ulusoy'un oturduğu, backstage'nde Uğurkan Erez'in yer aldığı ayın galası gecesi kendi stüdyosundan ekrana gelecek!

  Programın özel konuğu olan Sinan Akçıl ve Emel Acar gibi isimlerin 20 Mayıs'ta düzenlenecek olan "Ayın Galası" gecesine katılıp katılmayacağı ise henüz bilinmiyor.

  [​IMG]  [B][B][B][B][TABLE="class: cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_ cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_ cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table, width: 100%"]
  <tbody>[TR]
  [TD="align: center"][B][B][FONT=arial][COLOR=Blue][COLOR=Blue][COLOR=#ff0000][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2]YASAL UYARI: [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#ff0000]Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece [SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2]FavoriForumum.net'e link verilerek kulla[SIZE=2]nılabilir.
  Bunun dışında kopyalananlar hak[SIZE=2]kında kanuni işlem yapılacaktır.
  [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][/B][/B][/TD]
  [/TR]
  </tbody>[/TABLE]

  [/B][/B][/B][/B]  Kaynak: FavoriForumum.net
  Tüm hakkı saklıdır. Kaynak belirtilmeden izinsiz kopyalanması kesinlikle yasaktır.  :
  Last edited: 11 Mayıs 2013


 2. RüzgarGülü

  RüzgarGülü Favori Üye

  Sinan Akçıl'a gerek yok zaten :(

  Canlı yayın olması iyiymiş :)


 3. Sığmaz o kadar kişi o stüdyoya. :D

 4. show un elinde kalan en iddaalı işlerden biri aksama olursa show düzelmez artık :D


 5. Nasıl yapacaklar bende bilmiyorum ama sadece özel iki konuk çağırabilirler stüdyoya. Onun dışında normal konsept gibi devam edecektir muhtemelen. :)


 6. Seyirci falan olmayacak mı ?


 7. Olmayacak sanırım...
 8. Kötü olmuş o zaman, yılın galası gibi bir şey bekliyordum her ay..


 9. Öyle olacaktı aslında ama haberde de belirtildiği gibi Show TV'nin ekonomik sıkıntılarından dolayı hazırlıklar durdurulmuş...


 10. mrt-06

  mrt-06 Süper Mod.

  Şu kanala bir maddi olanak sağlasalar neler yapar umarım bir an önce satılır artık.

  Last edited: 11 Mayıs 2013

Bu konu 'Reyting Sonuçları & TV Haberleri' forumundadır ve dizi kolik tarafından 11 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Sayfayı Paylaş